Dodany: 2011-11-04 12:00:13
 

Podatek PIT Jednym z podatków dochodowych jest PIT. Jest to opodatkowanie bezpośrednie polegające na ściąganiu podatku bezpośrednio od dochodu uzyskiwanego przez płatnika. Podatek dochodowy ma wiele oznaczeń, płaci się go od wszelkiego rodzaju dochodów.

 

Dochód to zysk osiągany w wyniku pracy lub jest efektem uzyskiwanym np. ze zbycia nieruchomości lub zysków kapitałowych. Co to są zyski kapitałowe? Zysk uzyskiwany od kapitału zainwestowanego np. podatek belki. Płaci się go od zysków np. z lokat, ze sprzedaży akcji. W przypadku akcji jeśli mamy stratę nie płacimy podatku, ale PIT musimy złożyć. Wówczas podatku nie płacimy bo odnotowaliśmy stratę. Biuro rachunkowe olsztyn to najlepszy wybór jeśli chodzi o podatki, ma wielu klientów borykających się z trudnościami przy rozliczaniu podatku Belki.

 

Podatek PIT to podatek dotykający szczególnie osób prowadzących rozległe interesy, posiadający dużą dywersyfikację portfela, inwestujący w akcje, surowce, waluty, lokaty itp. Przy prowadzeniu tak wielu różnych inwestycji ciężko zorientować się w rozliczeniach każdej inwestycji. Biuro rachunkowe olsztyn doskonale rozumie te potrzeby wychodzą im naprzeciw, z powodzeniem realizując oczekiwania klientów. Biuro rachunkowe olsztyn to dobry wybór poparty wspaniałą ofertą i jakością specjalistów oraz ich wiedzą.

Dodaj nowy komentarz do artykułu Podatek PIT
Nick: