Dodany: 2011-11-04 12:13:37
 

Czy korzystanie z usług doradców podatkowych jest opłacalneDoradztwo podatkowe może być opłacalne przy prowadzeniu rozległej działalności w dużej firmie. Opłacalność takiego przedsięwzięcia może mieć dwa aspekty. Pierwszy jeśli doradztwo jest tańsze od utrzymywania działu księgowości, drugi jeśli przynosi większą korzyść niż koszt.

 

Innymi słowy jeśli zysk jaki powstaje wyniku dobrego doradztwa przewyższa cenę usługi. Wile biur tak jak biuro rachunkowe olsztyn wprowadza rabaty i upusty oraz podwyższa kompleksowość świadczonych usług. Jest to konkurowanie jakością. Co to ma na celu? Głównie oferowanie usług najwyższej jakości po niskiej cenie bez dodatkowych kosztów i ukrytych nadużyć. Taka forma konkurencji jest zdrowa dla klientów i samych biur. Dobrze rozumie ta maksymę biuro rachunkowe olsztyn codziennie wdrażając ją w swojej pracy.

 

Biuro rachunkowe olsztyn wie, że firmom nie opłaca się płacenie za każdorazową poradę i mogą one to odebrać jako naciąganie na koszty. Dlatego oferta musi być kompleksowa klient oczekuje rozwiązania jego problemów a nie pojedynczej porady rozwiązującej jeden problem. Ta usług musi stać się korzyścią a nie kosztem..

Nick: