Dodany: 2012-02-14 07:49:30

Na czym polega rachunkowość bankowaBanki to duże instytucje finansowe zajmujące się działalnością kredytowa i ogółem działalności finansowej. Jak to działa? W gruncie rzeczy dość prosto poza pewnymi wyjątkami operacje jakie wykonuje się w banku są dosłownie identyczne jak te z którymi zmaga się przedsiębiorstwo. 

 

Wyjątki są  jednak bardzo poważne stanowią one np. rozliczanie transakcji giełdowych klientów banku oraz audyt wewnętrzny, uważają szefowie biuro rachunkowe ursynów. Rachunkowość bankowa odróżnia się tylko tymi wąskimi wyjątkami, audyty są w banku przeprowadzane z określoną regularnością, stale, okresowo.

 

Banki to obszerne instytucje rynku finansowego zajmujące się kompleksową obsługą finansową. W biuro rachunkowe ursynów wiedzą jak przeprowadzić audyt banku i czasem wykonują to na specjalne życzenie banków. W tak dobrym biurze jakim jest biuro rachunkowe ursynów możemy dowiedzieć się wszystkiego na temat rachunkowości to nie tylko teoretycy, ale także praktycy. To dzięki nim rachunkowość przestaje być tajemnicą. .

Dodaj nowy komentarz do artykułu Na czym polega rachunkowość bankowa
Nick: